04133370704 - 09144100058
مشکلات احتمالی که ممکن است پنجره­های upvc برای شما به بار بیاورند

مشکلات احتمالی که ممکن است پنجره­های upvc برای شما به بار بیاورند

پنجره­های upvc پنجره­های محکم و مقاومی هستند که دارای خاصیت عایقی بوده و از ورود گردوخاک یا سرما و گرما به داخل منزل جلوگیری می­کند. خواص ایده­ال این نوع پنجره­ها در کنار قیمت مقرون به صرفه آن­ها باعث استفاده همگانی از آن­ها در انواع ساختمان­ها می­شود. اما گاه ممکن است خرید و استفاده از پنجره­های upvc شما را با ابهامات و مشکلاتی مواجه کند. در این مقاله به بررسی کامل این موارد پرداخته­ایم تا در صورت وجود هرگونه مشکل یا ابهامی بتوانید اقدامات مناسب را به عمل آورید اما قبل از پرداختن به این موضوع لازم است مسئله دیگری را مورد بررسی قرار دهیم.

چرا باید به جای پنجره­های معمولی از پنجره­های دوجداره استفاده کرد؟

این مسئله در وبسایت ما به طور کامل بررسی شده است اما در یک جمع­بندی می­توان گفت پنجره­های دوجداره محکم و مداوم هستند و در معرض سایش و مجاورت رطوبت آسیب نمی­بینند. این پنجره­ها طول عمر و دوام بالایی دارند و شما چندین سال می­توانید از آن­ها استفاده کنید. از دیگر علت­های استفاده از پنجره­های دوجداره خاصیت عایقی آن­ها در برابر گرما و سرما یا ذرات گردوغبار است. این پنجره­ها همچنین تاثیر فوق­العاده­ای در کم­کردن سروصدای محیط اطراف نیز دارند.

اما سوال اصلی این است که پنجره­های UPVC که از این­همه مزیت برخوردارند چه مشکلات احتمالی می­توانند برای ما به وجود بیاورند؟

همان­طور که اشاره شد، پنجره­های UPVC خاصیت عایقی خوبی در برابر آلودگی صوتی دارند این پنجره­ها سروصدای محیط را تا ۸۰ درصد کاهش می­دهند اما مشکل احتمالی که ممکن است بعد از نصب آن­ها به وجود بیاید عدم توانایی آن­ها در کم­کردن سروصدای محیط است. تولید پروفیل UPVC از مراحل مهم تولید پنجره است اما اگر مواد اولیه برای تولید پروفیل، مواد اصل و باکیفیتی نباشند پنجره تولید شده کیفیت لازم را نخواهد داشت و خاصیت عایقی آن تا حد زیادی دچار افت خواهد شد.

بعد از مرحله تولید، مرحله نصب دارای اهمیت فراوانی است. اگر نصب پنجره توسط متخصصان وارد به این کار انجام نگیرد یا نصب به درستی انجام نشود، درز و شکاف­های موجود در قالب پنجره باعث نفوذ آلودگی و سروصدا به داخل محیط خواهد شد.

مشکلات UPVC

بعضی از مکان­ها به علت شرایطی که دارند، محیط پر سروصداتری محسوب می­شوند استفاده از پنجره دوجداره در این محیط­ها نیز تاثیر خوبی بر کاهش آلودگی صوتی دارد اما پیشنهاد می­شود در محیط­هایی که سروصدا زیاد است به جای پنجره دوجداره از پنجره­های سه جداره استفاده کنید.

شاید تاثیر پنجره­های دوجداره در جلوگیری از ورود سروصدا یا گرما و سرما در نگاه اول به چشم نیاید اما در صورت استفاده از پنجره­های دوجداره  در طول  دو سال به اندازه هزینه­ای که کرده­اید، می­توانید صرفه­جویی کنید.

 

استفاده از پروفیل نامرغوب در مرحله تولید

همان­طور که اشاره شد، استفاده از مواد اولیه نامرغوب در مرحله تولید پنجره می­تواند ما را با مشکلاتی در مراحل بعد مواجه کند. البته شناخت پروفیل غیراصل از پروفیل اصل کار دشواری نیست و شما می­توانید از طریق مشورت با متخصصان تیم ما اقدام به خرید بهترین نوع پروفیل بکنید.

در انتخاب پروفیل مناسب و اورجینال باید بسیار دقت شود زیرا اگر پنجره دوجداره از مواد باکیفیت و اورجینالی تشکیل نشده باشد، در مرحله رنگ­آمیزی، نصب و … دچار مشکلات بسیاری خواهد شد. خوشبختانه این افتخار برای ما وجود دارد که اصل بودن مواد اولیه و پروفیل خود را تضمین کرده و بهترین خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه دهیم.

تغییر رنگ و تغییر فرم پنجره­های دوجداره به مرور زمان، در صورتی که از مواد اورجینالی ساخته نشده باشند، امری رایج است و متاسفانه هیچ راهی برای تعمیر پنجره­هایی که از مواد غیراصل تشکیل شده وجود ندارد. بنابراین در انتخاب پنجره مناسب بسیار دقت کرده و در صورت نیاز لزوم با متخصصان این حوزه مشورت کنید.

برای مطالعه بیشتر در مورد پنجره­های UPVC به وبسایت ما مراجعه کنید.

 

 

 

تماس با ما