04133370704 - 09144100058
پنجره­های UPVC هماهنگ با نمای ساختمان

پنجره­های UPVC هماهنگ با نمای ساختمان

با تولید پنجره­های UPVC، تمایل مردم به استفاده از این نوع پنجره­ها کشیده شد. پنجره­های UPVC محکم و مداوم بودند و اتلاف انرژی بسیار پایینی داشتند. گذشته از این به علت هزینه پایین و قیمت مقرون به­صرفه­ای که داشتند، در دسترس عموم مردم قرار می­گرفتند که این امر فاکتور مهمی برای محبوبیت آن­ها بود. به مرور زمان علاوه بر بحث کیفیت، بحث زیبایی هم مطرح شد. برای استفاده کنندگان از این پنجره­ها مهم بود که پنجره­ای که انتخاب کرده­اند، متناسب با نمای کلی ساختمان­شان باشد و زیبایی چشم­گیری به منزل ببخشد. این نگرانی تا سال ۱۳۸۸ که پروفیل­های تولیدی فقط در رنگ سفید عرضه می­شد و فرم­های متنوعی نداشت، چشم­گیر تر بود اما اکنون با توجه به تنوعی که در مدل­های پنجره­های UPVC وجود دارد، این نگرانی به مراتب کم­تر شده است زیرا گسترش تکتولوژی و پیشرفت متخصصان این زمینه بستری را فراهم کرده است که امروزه می­توان پنجره­های دوجداره را در انواع رنگ­ها و فرم­های متناسب با نمای ساختمان­های مختلف، تهیه کرد.

البته قابل ذکر است که شرکت­های محدودی این پتانسیل را در خود دارند که پنجره­های دوجداره متنوع و سازگار با هر سلیقه­ای تولید کنند زیرا آنالیز انواع پنجره و توانایی تولید آن­ها نیازمند تخصص خاصی است که در همه شرکت­های تولیدی وجود ندارد. اما خوشبختانه این تضمین در مورد ما وجود دارد که با احترام ویژه نسبت به سلیقه مشتری، پنجره­های متناسب با انواع سلیقه­ها را عرضه کنیم.

باید گفت هر ساختمانی که احتیاج به استفاده از پنجره دارد، دارای شرایط و ویژگی خاص خود است مثلا شاید ساختمانی روبه خیابان یا محیط پرسروصدا بوده و نیازمند پنجره­ای است که خاصیت عایقی خوبی داشته باشد. پنجره تک­جداره آهنی اصلا مناسب با این ساختمان نیست و این پنجره­ها باید با نوع مناسبی از پنجره­های دوجداره جایگزین شوند. در تصاویر زیر پنجره­هایی را مشاهده می­کنید که به صورا ایده­آلی با نمای ساختمان هماهنگ شده است.

پنجره UPVC هماهنگ با نما

پنجره UPVC هماهنگ با نما

برای زیباکردن ظاهر پنجره از روش­هایی مانند رنگ­آمیزی یا لمینت استفاده می­شود. در صورت استفاده از رنگ سطح پنجره دارای مقاومت خوبی خواهد بود اما در صورت استفاده از لمینت پنجره دارای طرح و رنگ و ظرافت خاصی خواهد بود.

از قابلیت­های خوب پنجره­های دوجداره این است که می­توان از رنگ­های متفاوتی برای سطح داخلی و سطح خارجی آن­ها استفاده کرد که این امر باعث می­شود پنجره هم با نمای ساختمان متناسب باشد هم ظاهر متناسب با دکوراسیون داخل منزل داشته باشد.

پنجره­های دوجداره حتی قابلیت ست شدن با طرح­های سنتی را هم دارند و اگر دکوراسیون منزل شما از شکل و شمایل سنتی برخوردار است، می­توانید نمای پنجره را با دکوراسیون سنتی منزل خود نیز هماهنگ کنید.

 

 

 

تماس با ما