آذرتاش

آذرتاش - درب و پنجره

مهندسی ساختمان و معماری

  • 5966 41 98+
  • اینستاگرام
مدل های کمد دیواری جادار برای اتاق کوچک

کمد دیواری یکی از لوازم ضروری در دکوراسیون داخلی هر خانه است که بخش مهمی از اتاق خواب را هم تشکیل می‌دهد. اما با کوچک شدن خانه‌های امروزی، داشتن کمد دیواری جادار برای اتاق کوچک که هم طراحی زیبا و کاربردی داشته باشد و هم فضای زیادی را اشغال نکند، به یک مسئله مهم در دیزاین فضای خانه تبدیل شده. راه حل ساده است!

کاغذ دیواری پذیرایی

همانطور که می دانید بیشتر خانم های خانه دار با تغییر فصل و یا نزدیک شدن به عید نوروز تمایل دارند که حتماً یک تنوع و تغییری در ظاهر خانه به وجود بیاورند و برای آنها خیلی مهم است که این تنوع چشمگیر و جذاب باشد و در جهت زیباتر شدن منزل انجام شود. با توجه به اینکه خرید و فروش و نو کردن وسایل هزینه خیلی زیادی می طلبد انجام تنوع با تعویض وسایل کار دشواری است ولی یکی از کارهایی که هزینه کمی دارد و انجام آن باعث می‌شود دکوراسیون زیرورو شود و یک تغییر خیلی چشمگیر در آن به وجود بیاید استفاده از کاغذ دیواری برای خانه است و یا تعویض کاغذ دیواری می تواند کاملا ظاهر خانه را نو کند و با توجه به نیاز مشتری تنوع محصولات طوری بالا رفته که در بعضی از موارد شما می توانید خیلی راحت این کاغذ دیواری ها را شست و شو دهید و تمیز کنید.

دکوراسیون داخلی پذیرایی

دکوراسیون داخلی پذیرایی بعنوان یکی از بخش های مهم و اصلی در دکواسیون داخلی منزل محسوب می شود پذیرایی، فضایی است که درآن فعالیت های مختلفی صورت می گیرد از جمله این فعالیت ها می توان به پذیرایی از مهمان، صرف غذا، گفتگو و تماشای تلویزیون اشاره کرد.

ایده خلاقانه برای تزیین دیوار حیاط

اگر از خلاقیت در کار خود استفاده کنیم، قطعا تزیین دیوار حیاط می تواند کار آسانی باشد. اما این کار نیازمند ایده هایی می باشد تا با استفاده از آن ها بتوانیم دیوار حیاط خود را دیزاین کنیم. من در این مقاله ایده هایی برای تزیین دیوار حیاط با گلدان، سنگ، چوب، وسایل دور ریختنی و … به شما آموزش دادم، پس تا آخر مقاله با من همراه باشید.