آذرتاش

آذرتاش - درب و پنجره

مهندسی ساختمان و معماری

  • 5966 41 98+
  • اینستاگرام
5 ایده جدید تزیین خانه با وسایل ساده

5 ایده جدید تزیین خانه با وسایل ساده

به گزارش روابط عمومی تولیدی بازرگانی آذرتاش، کافی است چند ترفند ساده و ارزان طراحی بلد باشیم تا خانه را در عرض چند ساعت و حتی چند دقیقه تغییر دهیم و حس بهتری از فضا داشته باشیم. آذرتاش برای شما 5 ایده دکوراسیون مقرون به صرفه و شیک را جمع آوری کرده تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه، فضای زندگی و حتی محیط کار خود را به روز کنید. با مقاله تزیین خانه با وسایل ساده در خدمت شما هستیم.

1. استفاده از شلف

همیشه قرار نیست یک بوفه یا یک کتابخانه فضای نشیمن رو تزیین کند. چند شلف ساده می تواند یک ایده جذاب و ارزان برای تزیین اتاق نشیمن، اتاق خواب یا آشپزخانه باشد و علاوه بر فضای ذخیره سازی عمودی، جلوه زیادی به فضا بدهد

2. افزودن گل و گیاه

یک گیاه آپارتمانی می تواند همزمان یک گیاه سبز و طراوت بخش باشد و هم یک مجسمه و آیتم دکوراتیو. هر گیاه رنگ و شخصیت خاصی را به فضا وارد می کند.

5 ایده جدید تزیین خانه با وسایل ساده

3. چیدمان متفاوت کتاب ها

شاید خیلی توجه نکرده باشید ولی نحوه چیدمان کتاب ها در قفسه و کتابخانه، در جلوه فضا بسیار موثر است. در این ایده تزیین خانه، هیچ نیازی به وسایل جدید نیست و تنها با همان کتاب هایی که دارید می توانید جلوه بصری فضا را افزایش دهید. در نتیجه حتما ایده های مختلف چیدمان کتاب در کتابخانه و یا چیدن کتاب بدون قفسه را در نظر داشته باشید.

در نمونه زیر کتاب ها بر اساس رنگ چیده شده اند

5 ایده جدید تزیین خانه با وسایل ساده

4. یک سبد حصیری ساده

در راه شمال یک سبد حصیری بخرید 🙂 همین وسیله ساده حتما به کار می آید. می توانید آن را کنار مبلمان در اتاق نشیمن و یا کنار تختخواب در اتاق خواب بگذارید.

می تواند جایی برای کوسن و شال مبل باشد و یا حتی یک میز عسلی و یا پاتختی. خلاصه که قطعا از خرید آن پشیمان نمی شوید

5. رنگ متفاوت سقف

سقف در واقع “دیوار پنجم” یک فضاست، می تواند با یک رنگ متفاوت از دیوارها آن را به نقطه کانونی آشپزخانه یا اتاق نشیمن و … تبدیل کرد.

5 ایده جدید تزیین خانه با وسایل ساده

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *