آذرتاش

آذرتاش - درب و پنجره

مهندسی ساختمان و معماری

  • 5966 41 98+
  • اینستاگرام
ایده خلاقانه برای تزیین دیوار حیاط

ترفند تزیین دیوار حیاط

به گزارش روابط عمومی تولیدی بازرگانی آذرتاش، اگر از خلاقیت در کار خود استفاده کنیم، قطعا تزیین دیوار حیاط می تواند کار آسانی باشد. اما این کار نیازمند ایده هایی می باشد تا با استفاده از آن ها بتوانیم دیوار حیاط خود را دیزاین کنیم. من در این مقاله ایده هایی برای تزیین دیوار حیاط با گلدان، سنگ، چوب، وسایل دور ریختنی و … به شما آموزش دادم، پس تا آخر مقاله با من همراه باشید.

 

با چه وسایلی می توان دیوار حیاط را تزیین کرد؟

تزیین دیوار حیاط با گلدان

یکی از رایج ترین راه های تزیین دیوار حیاط، گلکاری می باشد. برای این کار راه های بسیاری وجود دارد، به عنوان مثال شما می توانید از گلدان های دیواری استفاده کنید و یک قسمت از دیوار حیاط خود را گلکاری کنید.

ایده خلاقانه برای تزیین دیوار حیاط

یکی دیگر از راه های دیزاین دیوار حیاط با گل، ایجاد دیوار سبز می باشد. شما می توانید از گلدان های مخصوص دیوار سبز استفاده کنید و درون آنها گیاهان رونده مانند: پتوس، گل پاپیتال، گیاه سیسوس و گیاهان مناسب دیوار سبز استفاده کنید. این روش باعث می شود تا دیوار حیاط شما سرسبز و با صفا شود.

ایده خلاقانه برای تزیین دیوار حیاط

تزیین دیوار حیاط با وسایل دور ریختنی

اگر اهل خلاقیت و ابداع هستید، باید بگویم که می توانید با وسایل دور ریختنی مانند بطری، جعبه و یا حتی کوزه های سفالی شکسته نیز دیوار حیاط خود را دیزاین کنید. به عنوان مثال جعبه های چوبی را رنگ کنید و آن ها را روی دیوار نصب کنید و درون آن ها گلدان قرار دهید. همچنین می توانید از بطری ها به عنوان گلدان استفاده کنید، اما دقت داشته باشید تا بطری ها یکسان باشند و همچنین ظریف کاری هم در نصب آن ها داشته باشید.

ایده خلاقانه برای تزیین دیوار حیاط

تزیین دیوار حیاط با استفاده از متریال هایی مانند چوب، سنگ و حصیر

شما می توانید برای دیزاین دیوار حیاطتان از متریال های مختلفی مانند چوب ، سنگ و حصیر هم استفاده کنید. هر کدام از این متریال ها، حس و حال متفاوتی به حیاط شما می دهند، به عنوان مثال می توانید با استفاده از چوب های برش خورده و منظم حس مدرنیته را در حیاط خود به وجود آورید و ما بین چوب ها را گلدان های هم شکل و هم اندازه را قرار دهید.
همچنین می توانید از سنگ های مختلف با اندازه های متفاوت از سنگ صخره ای تا رودخانه ای، برای دیزاین دیوار استفاده کنید و حس و حال کوهستانی را در حیاط خود به وجود اورید.

ایده خلاقانه برای تزیین دیوار حیاط

تزیین دیوار حیاط با استفاده از نور پردازی

اگر به دنبال راه حلی ساده، شیک، مدرن و آسان برای دیزاین دیوار هستید، پیشنهاد من به شما استفاده از نور پردازی هدفمند روی دیوار است. اما باید بدانید که این روش باعث می شود که فقط در شب ها دیوار زیبایی داشته باشید و به همین خاطر شما می توانید روی دیوار حیاطتان گلکاری نیز انجام دهید تا در هنگام روز نیز منظره زیبایی داشته باشید.

ایده خلاقانه برای تزیین دیوار حیاط

تزیین دیوار حیاط با استفاده از شلف و اکسسوری

شلف همیشه یکی از وسایل پر مصرف و کار آمد می باشد، بشما می توانید برای دیوار حیاط نیز از آن استفاده کنید و روی آن از تابلو، گلدان و دکوری استفاده کنید. همچنین اکسسوری های حصیری نیز می توانند گزینه مناسبی برای تزئین دیوار حیاط شما باشند.

ایده خلاقانه برای تزیین دیوار حیاط

و در آخر…

در انتها باید بگویم که شما می توانید با استفاده از نکات بالا و سلیقه شخصیتان، دیوار حیاط خود را به بهترین شکل تزیین کنید. همچنین اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید ما را در اینستاگرام دنبال کنید و هر روز مطالب جدید راجب دکوراسیون داخلی آموزش ببینید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *