آذرتاش

آذرتاش - درب و پنجره

مهندسی ساختمان و معماری

  • 5966 41 98+
  • اینستاگرام
راهنمایی دکوراسیون منزل با گل های مصنوعی

راهنمایی دکوراسیون منزل با گل های مصنوعی

به گزارش روابط عمومی تولیدی بازرگانی آذرتاش، امروزه با توجه به گسترش تکنولوژی و تنوع و مدرنیته شدن دکوراسیون داخلی، به نسبت گذشته استفاده از گل مصنوعی کاربرد چندانی ندارد ولی شما میتوانید با کمی درایت و سلیقه و با هزینه کمتر دکوراسیون خانه ی خود را با استفاده از گل های مصنوعی لوکس و مدرن طراحی کنید. در این مقاله با راهنمایی دکوراسیون منزل با گل های مصنوعی در خدمت شما هستیم.

شما میتوانید با یک گلدان کوچک شیشه ای یا چوبی به نسبت بلند و کشیده و با چند شاخه گل ساده و شیک به خانه ی خود نمای بسیار زیبایی بدهید و یا اینکه با ترکیب دو طیف رنگی گل مصنوعی و ست کردن رنگ گلدان کوچک و جمع و جورتان بر روی میز خاطره و یا شلف دیواری نمای جذاب و دلنشینی به خانه ی خود بدهید.

شما میتوانید با گلدان های کوچکتر روی سینی دکوراتیو خود بر روی میز عسلی خودتان نمای مدرنی به خانه بدهید.

پیشنهاد ما به شما برای طیف رنگی استفاده از رنگهای طوسی وصورتیِ ملایم است و همینطور رنگ فیلی، آبی ملایم، سبز آبی با طوسی میتواند جذابیت و آرامش زیادی به خانه هایتان بدهد.

گاهی استفاده از بعضی رنگ های ملایم میتواند در ترکیب رنگ های تیره نمایِ بسیار شیک و به اصطلاح مدرنی به منزلتان بدهد.

فراموش نکنید برای ست کردن لزوما نباید به یک طیف رنگی اکتفا کرد، بلکه گاها ترکیب های رنگی تیره و روشن با توجه به آگاهی و شناخت بیشتر شما از رنگ ها میتواند بهترین گزینه برای طراحی خانه شما باشد.

راهنمایی دکوراسیون منزل با گل های مصنوعی

تصور کنید رنگ گل سفید کنار مبل های تیره رنگ شما چقدر میتواند ترکیب جذابی باشد.

همینطور گل های مصنوعی سبز آبی رنگ شما کنار مبلهای طوسی یا خاکستری رنگتان میتواند نمای فوق العاده شیک و مدرنی به خانه هایتان بدهد.

پس بخاطر داشته باشیدروانشناسی و شناخت رنگ ها چقدر میتواند در طراحی خانه ی شما بخصوص درکنار گل های مصنوعی شما موثر باشد.

گزینه ی دیگری که میتواند درکنارِ گل های مصنوعی به خانه هایتان جذابیت دهد، استفاده از گل هایی با طرح و مدل مناسب است؛

امروزه گل های رز مصنوعی با رنگ ومدل های جذابی طراحی شده که میتواند گزینه ی مناسبی باشد؛ همینطور استفاده از گلهای وحشی مصنوعی نمای جالب و متفاوتی برای خانه هایتان میباشد.

راهنمایی دکوراسیون منزل با گل های مصنوعی

گزینه ی دیگری که میتواند درکنارِ گل های مصنوعی به خانه هایتان جذابیت دهد، استفاده از گل هایی با طرح و مدل مناسب است؛

امروزه گل های رز مصنوعی با رنگ ومدل های جذابی طراحی شده که میتواند گزینه ی مناسبی باشد؛ همینطور استفاده از گلهای وحشی مصنوعی نمای جالب و متفاوتی برای خانه هایتان میباشد.گل های مصنوعی همراه با چمن مصنوعی در بالکن هایتان درکنارِ حوضچه ی کوچکی میتواند از حس و حال آپارتمان نشینی شما بکاهد.

همچنین استفاده از گل های مصنوعی در سرویس بهداشتی خود بر روی شلف گزینه مناسبی است و یا در راهرو و راه پله های آپارتمانتان میتوانید استفاده کنید.

راهنمایی دکوراسیون منزل با گل های مصنوعی

پیشنهادی که برای شما داریم برای کاهش هزینه ها اینست که از عمده فروشی خرید کنید؛ گاهی میتوانید از عمده فروش ها بصورت تکی با قیمت مناسب تری خریدکنید و یا اینکه گل های اضافی و گاها دور ریختنی که اغلب در عمده فروشها میتوانید تهیه کنید را با قیمت کمتری خریداری کنید و با کمی سلیقه و درایت آنها را به گل های بسیار زیبایی تبدیل کنید.

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *